CARPATH

AMON

Equipment

FORC

Projects

JARP

IEEE

Courses

PHI

Înscriere

În acest an înscrierea se va face în două etape:

  • I.Centrele de concurs se vor putea înscrie în perioada 13 - 19 Ianuarie 2020.
    Pentru înscriere, profesorii care doresc să își asume responsabilitatea de organizator de centru sunt rugați să trimită ca fișier atașat prin email la adresa phi2x20@stoner.phys.uaic.ro, la datele precizate mai sus, următorul document Excel conținând datele de contact: tabelul de înscriere al centrelor de concurs. După confirmarea centrelor de concurs, lista acestora va fi afișată pe pagina web a concursului.
  • II.După terminarea perioadei de înscriere a centrelor, coordonatorii vor primi un nume de cont și o parolă și vor fi rugați să înscrie direct pe web elevii participanți în perioada 24 - 31 Ianuarie 2020. Înscrierea la concurs a elevilor se poate face numai de către organizatorii de centre de concurs și nu individual de catre elevi.
Reamintim organizatorilor de centre că numele de cont și parola folosite pentru înscrierea participanților pot fi folosite și pentru modificarea sau ștergerea datelor acestora și, de aceea, trebuie avut în vedere păstrarea acestor informații într-un loc sigur.

 

Nu modificați formatul tabelului de înscrieri prin adăugarea de noi rânduri sau de noi coloane.
Completați datele centrului într-un singur rând din tabel. Dacă doriți să nominalizați mai mulți organizatori, introduceți toate numele, separate de virgulă, în căsuța corespunzătoare.
Chiar dacă ați nominalizat mai mulți origanizatori, nu introduceți mai mult de o adresa email de contact.

Centrele înscrise la ediția 2020 a Concursului PHI

Colegiul National Emil Botta
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare”
Școala Gimnazială „Virgil Calotescu” Bascov
Colegiul Național "Mihai Eminescu"
Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani
Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu
Liceul Teoretic National
Scoala Gimnaziala Nr.169
Școala Gimnazială ”Ienăchiță Văcărescu”
Colegiul Național Sf. Sava
Colegiul Național Gheorghe Lazăr
Școala Gimnazială nr. 79
Școala Gimnazială nr. 97
Şcoala gimnazială "Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu"
Colegiul Național Pedagogic "Spiru Haret"
Colegiul Național ”Bogdan Petriceicu Hasdeu”
COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU
Colegiul Național ,,Traian Doda” Caransebeș
Liceul de Creativitate și Inventică „PROMETEU - PRIM”
Liceul Teoretic "Báthory István"
Liceul "Dimitrie Cantemir" Darabani
Liceul ”Regina Maria”
Scoala Gimnaziala "Spiru Haret"
Scoala Gimnaziala T. Vladimirescu
Colegiul Național ,,Gheorghe Țițeica”
Școala Gimnazială ”Theodor Costescu”
Colegiul Național Pedagogic ȘTEFAN ODOBLEJA
IPÎLT „Orizont”
Liceul Teoretic, Comuna Filipeștii de Pădure
Liceul Tehnologic ‘’N.Balcescu”
LICEUL TEORETIC DUNAREA
Colegiul National Vasile Alecsandri
Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu"
Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului
Liceul Constantin Brancoveanu
COLEGIUL AGRICOL ”DIMITRIE CANTEMIR"
Colegiul National
Colegiul National Costache Negruzzi
Colegiul National Emil Racovita
Colegiul National Garabet Ibraileanu
Colegiul National Mihai Eminescu
Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir
Liceul Teoretic Miron Costin
Școala Gimnazială Titu Maiorescu
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza
Liceul Teoretic Vasile Alecsandri
Liceul German Hermann Oberth
Liceul Tehnologic ”Iorgu Vârnav Liteanu”
Colegiul National I.L.Caragiale
Centrul Raional de Asistență și Performanță Educațională
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ONEŞTI
COLEGIUL NAȚIONAL ”GRIGORE MOISIL”
COLEGIUL NAȚIONAL „DIMITRIE CANTEMIR”
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DOMINIC STANCA”
Colegiul Național ”Petru Rareș”
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2
Colegiul National "Ion C. Bratianu"
Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu"
Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza"
COLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE"
Colegiul Națíonal ”Nichita Stănescu”
C.N. "MIHAI VITEAZUL"
Colegiul Naţional Nicolae Titulescu
Instituția Privată Liceul „Da Vinci”
Colegiul Naţional Eudoxiu Hurmuzachi
Școala gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Colegiul Național de Informatică Matei Basarab
Colegiul Național "Roman Vodă"
Colegiul Național "Mihai Eminescu"
Colegiul Național „Ioan Slavici”
Col. Național Lucian Blaga
Colegiul Tehnic "Latcu Voda"
Colegiul Național ”Ion Minulescu”
COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL
LICEUL TEORETIC FILADELFIA
Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu”
COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN CARABELLA”
Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu"
Colegiul Național " Tudor Vladimirescu"
Liceul Teoretic Petru Rares
Colegiul Național ”Spiru Haret”
Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas”
Liceul Teoretic "Grigore Moisil"
Liceul Teoretic I.C.Vissarion
Şcoala Gimnazială "D.D.Pătrăşcanu"
Colegiul National Unirea
Liceul Teoretic”Marin Preda”
Scoala Gimnaziala Nr. 4 Turnu Magurele
Liceul Teoretic ”Brâncoveanu Vodă”
Școala Gimnazială „Ion Heliade Rădulescu”
COLEGIUL NAȚIONAL N. IORGA
LICEUL TEORETIC ”ION LUCA”
Colegiul Național "Silvania"
Școala Gimnazială Simion Bărnuțiu
Adjud
Alexandria
Bascov
Botoșani
Botoșani
Breaza
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
București
București
București
București
București
Buzău
Buzău
Buzău
CAMPINA
Caransebeș
Chișinău
Cluj-Napoca
Darabani
Dorohoi
Dorohoi
Dragasani
Drobeta Turnu Severin
Drobeta Turnu Severin
Drobeta Turnu Severin
Durlești-Chișinău
FILIPEȘTII DE PĂDURE
Flămânzi
GALATI
Galati
Galați
Gura Humorului
Horezu
HUSI
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Ilfov
Liteni
Moreni
Municipiul Ungheni, Republica Moldova
ONEŞTI
ONEȘTI
ONEȘTI
ORĂȘTIE
Piatra Neamț
Piatra-Neamț
Pitesti
Piteşti
Ploiesti
PLOIESTI
Ploiești
Ploiești
Pucioasa
R. Moldova, mun. Chișinău
Rădăuţi
Râmnicu Sărat
Râmnicu Vâlcea
Roman
Satu Mare
Satu Mare
Sebeș
Siret
Slatina
SLOBOZIA
SUCEAVA
Târgoviște
TÂRGOVIȘTE
Targu Jiu
Târgu Jiu
Tg.Lapus
Tg-Jiu
Tg-Mureș
Timisoara
Titu
Tomești
Turnu Magurele
Turnu Magurele
Turnu Magurele
Urlați
Urziceni 925300
Vălenii de Munte
VATRA-DORNEI
Zalău
Zalău