CARPATH

AMON

Equipment

FORC

Projects

JARP

IEEE

Courses

PHI

Înscriere

În acest an înscrierea se va face în două etape:

  • I.Centrele de concurs se vor putea înscrie în perioada 17 - 22 Decembrie 2018.
    Pentru înscriere, profesorii care doresc să își asume responsabilitatea de organizator de centru sunt rugați să trimită ca fișier atașat prin email la adresa phi2019@stoner.phys.uaic.ro, la datele precizate mai sus, următorul document Excel conținând datele de contact: tabelul de înscriere al centrelor de concurs. După confirmarea centrelor de concurs, lista acestora va fi afișată pe pagina web a concursului.
  • II.După terminarea perioadei de înscriere a centrelor, coordonatorii vor primi un nume de cont și o parolă și vor fi rugați să înscrie direct pe web elevii participanți în perioada 7 - 15 Ianuarie 2019. Înscrierea la concurs a elevilor se poate face numai de către organizatorii de centre de concurs și nu individual de catre elevi.
Reamintim organizatorilor de centre că numele de cont și parola folosite pentru înscrierea participanților pot fi folosite și pentru modificarea sau ștergerea datelor acestora și, de aceea, trebuie avut în vedere păstrarea acestor informații într-un loc sigur.

 

Nu modificați formatul tabelului de înscrieri prin adăugarea de noi rânduri sau de noi coloane.
Completați datele centrului într-un singur rând din tabel. Dacă doriți să nominalizați mai mulți organizatori, introduceți toate numele, separate de virgulă, în căsuța corespunzătoare.
Chiar dacă ați nominalizat mai mulți origanizatori, nu introduceți mai mult de o adresa email de contact.

 

Centrele înscrise la ediția 2019 a concursului PHI sunt:

Scoala Gimnazială Stefan cel Mare
Colegiul Național "Mihai Eminescu"
Colegiul Național "A.T. Laurian"
Liceul Pedagogic "N. Iorga"
Centrul Județean de Excelență Brașov
Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"
Școala Gimnazială "Sfânta Treime"
Școala Gimnazială Tudor Arghezi
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu
Liceul Teoretic National
Colegiul Național Elena Cuza
Colegiul Național "Sf. Sava"
Școala Gimnazială nr. 79
Școala Gimnazială nr. 169
Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"
Şcoala gimnazială "Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu"
Colegiul Național "B.P. Hasdeu"
Colegiul Național "Spiru Haret"
Liceul de Creativitate și Inventică "Prometeu-Prim"
Instituţiile Private de Învăţămînt „ORIZONT”
Instituţia Privată Liceul „da Vinci”
Liceul Teoretic "Bathory Istvan"
Liceul Unitarian "Janos Zsigmond"
Liceul "Regina Maria"
Scoala Gimnaziala "Spiru Haret"
Scoala Gimnazială "Tudor Vladimirescu"
Colegiul Național "Gheorghe Țițeica"
Colegiul Național Pedagogic "Ștefan Odobleja"
Liceul Teoretic
Colegiul National Vasile Alecsandri
Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu"
Colegiul "Alexandru cel Bun"
Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir"
Colegiul National
Colegiul National Costache Negruzzi
Colegiul National Emil Racovita
Colegiul National Garabet Ibraileanu
Colegiul National Mihai Eminescu
Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir
Liceul Teoretic Miron Costin
Școala Gimnazială Titu Maiorescu
Colegiul Mihai Viteazul
Liceul Tehnologic "Iorgu Vârnav Liteanu"
Colegiul Național "Ion Luca Caragiale"
Centrul Raional de Asistență și Performanță Educațională
Școala Gimnaziala Nr. 1
Colegiul Național "Dimitrie Cantemir"
Colegiul Național "Grigore Moisil"
Colegiul Național "Petru Rareș"
Scoala Gimnazială Nr. 2
Colegiul Național "Alexandru Odobescu"
Școala Gimnazială ”Alexandru Davila”
Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu”
Colegiul Național "Nichita Stănescu"
Colegiul Național "I.L. Caragiale"
Colegiul Național "Spiru Haret"
Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza"
Colegiul Național "Mihai Viteazul"
Școala Gimnazială "Constantin Ivănescu"
Colegiul National Nicolae Titulescu
Colegiul Național Eudoxiu Hurmuzachi
Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab"
Colegiul Național "Roman Vodă"
Colegiul Național "Mihai Eminescu"
Colegiul Național "Ioan Slavici"
Colegiul Național "Ion Minulescu"
Colegiul Național "Mihai Viteazul"
Liceul Teoretic Filadelfia
Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu
Scoala Gimnaziala "Coresi"
Colegiul Național "Constantin Carabella"
Colegiul Național "Spiru Haret"
Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu"
Colegiul National Tudor Vladimirescu
Liceul Teoretic Petru Rareș
Liceul Teoretic "Grigore Moisil"
Liceul Teoretic "Bolyai Farkas"
Liceul Teoretic "I.C.Vissarion"
Școala gimnazială "D.D.Pătrășcanu"
Liceul "Demostene Botez"
Liceul Teoretic "Marin Preda"
Colegiul National Unirea
Liceul Teoretic "Brâncoveanu Vodă"
Liceul Teoretic "Ion Luca"
Colegiul Național "Silvania"
Școala Gimnazială "Simion Bărnuțiu"
Alexandria
Botoșani
Botoșani
Botoșani
Brașov
Breaza
București
București
București
București
București
București
București
București
București
Buzău
Buzău
Buzău
Chișinău
Chișinău
Chișinău
Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Dorohoi
Dorohoi
Dragasani
Drobeta Turnu Severin
Drobeta Turnu Severin
Filipeștii de Pădure, jud. Prahova
Galați
Galați
Gura Humorului
Husi
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Iași
Ineu
Liteni
Moreni
Municipiul Ungheni, Republica Moldova
Onești
Onești
Onești
Piatra Neamț
Piatra Neamț
Pitești
Pitești
Pitești
Ploiești
Ploiești
Ploiești
Ploiești
Ploiești
Poșta Câlnău
Pucioasa
Rădăuți
Râmnicu Vâlcea
Roman
Satu Mare
Satu Mare
Slatina
Slobozia
Suceava
Târgoviște
Târgoviște
Târgoviște
Târgu Jiu
Târgu Jiu
Târgu Jiu
Târgu Lapuș
Timișoara
Tîrgu Mureş
Titu
Tomești
Trusesti, Jud.Botosani
Turnu Magurele
Turnu Magurele
Urlați
Vatra Dornei
Zalău
Zalău